Archiv

Starší žáci: Zimní liga

1.kolo zimní ligy mládeže (OFS NJ).

Valná hromada klubu 2023

Výkonný výbor SK Tichá, z.s. zve všechny své členy na valnou hromadu, která se bude konat dne 29.01.2023 od 9:00 hodin v klubovně na fotbalovém hřišti.

FAČR hledá dobrovolníky

Sportovní nadšenci, fotbaloví fanoušci či třeba studenti sportovních oborů dostávají možnost nakouknout za kulisy letošní největší tuzemské sportovní akce. 

Hráči SK Tichá v nominaci OFSNJ

Nominace výběru OFS U12.

ZLM - Starší žáci

Rozlosování zimní ligy mládeže.

Odpovědi fanouškům

V závěru loňského roku 2022 jsme dali možnost všem fanouškům zasílat dotazy na vedení klubu SK Tichá. Dotazů přišel obrovský počet, a my jsme vybrali ty, které se nejvíce opakovaly. Urážlivé a vulgární dotazy jsme předem vyřadili.

Nový vedoucí úseku trenérů a vzdělávání

V rámci Úseku trenérů a vzdělávání Fotbalové asociace České republiky došlo k 1. lednu 2023 k významné změně. Novým vedoucím úseku se totiž stal třiatřicetiletý Martin Vlk, který na této pozici nahradil Antonína Plachého.

Tichá zahájila přípravu

Tichavjané zahájili v pátek 13. ledna společnou zimní přípravu. Trenér Daniel Kula má pro úvod k dispozici 18 hráčů.

Zobrazeno 1–8 z celkem 8

Aktuální články

Starší žáci: Zimní liga

1.kolo zimní ligy mládeže (OFS NJ).

Valná hromada klubu 2023

Výkonný výbor SK Tichá, z.s. zve všechny své členy na valnou hromadu, která se bude konat dne 29.01.2023 od 9:00 hodin v klubovně na...

FAČR hledá dobrovolníky

Sportovní nadšenci, fotbaloví fanoušci či třeba studenti sportovních oborů dostávají možnost nakouknout za kulisy letošní největší...