SK Tichá | | Muži

SK Čeladná odstupuje z I.A třídy sk. B

Muži se v jarní části sezóny s Čeladnou neutkají.

Sportovní klub Beskyd Čeladná oznámil, že odstupuje z Moravskoslezské ČPP I.A třídy sk. B. Jarní zápasy tak neodehraje. Utkání, která byla odehrána na podzim, budou s největší pravděpodobností anulována. SK Beskyd Čeladná se tak stává prvním sestupujícím.

Čeladná v úvodním kole jara neodehrála minulou neděli zápas v Raškovicích. Jaký byl důvod? „Nedostatek hráčů,“ vysvětlil Martin Valigůra pro DENÍK, předseda klubu a dodal, že odstoupením mužů ze soutěže fotbal v Čeladné nekončí. „Mládež bude pokračovat a předpokládám, že i muže dáme dohromady a od příští sezony budeme pokračovat v soutěži, do které nás svaz pošle,“ přiblížil další plány předseda SK Beskyd.

Disciplinární komise Moravskoslezského krajského fotbalového svazu (MSKFS) klubu za porušení soutěžního řádu odstoupením družstva ze soutěže I.A třídy, skupiny B, udělila finanční pokutu ve výši 30 tisíc korun s tím, že od nového soutěžního ročníku je oprávněno startovat v okresním přeboru OFS Frýdek-Místek.

„Uvidíme, jestli podáme odvolání, abychom byli prvním sestupujícím do I.B třídy. Nechceme jít úplně do okresu, ale uvidíme, jestli se nám to podaří,“
řekl Martin Valigůra.

V poslední době se však hodně hovoří o tom, že do Čeladné by se v příští sezoně měl přesunout třetiligový Frýdlant nad Ostravicí. „Ve hře je více variant. Přiznám se, že tahle jednání ale nevedu já, takže k tomu nemám vůbec žádné informace,“ uvedl předseda SK Beskyd Čeladná.

Aktuální články

Daniel Kula: Byla to výborná sezóna

Ohlédnutí za sezónou 2023/2024. Rozhovor s trenérem mužů Danielem Kulou.

#HIGHLIGHT: Sezóna 2023/2024

Sestřihy gólů z domácích zápasů mužů v sezóně 2023/2024.

NAPSALI O NÁS | Fotbalová sezóna 2023/24 skončila i v nižších soutěžích

Do krajského přeboru postupují dva vítězové skupin I.A třídy (Darkovičky a Staré Město), k tomu i lepší celek na druhých místech...