Na úvod soutěže porážka: Lískovec - Tichá 4:2

CANIS I.B třída sk. D, 3.kolo.

FK Real Lískovec:

Hill – Vokoun, Hlavatík (78. Prokop), Poledník, Brantal (58. Pětroš) – Papřok (78. Strouhal), Cabák, Vojvodík, Ursíni – Pánek, Végh (86. Řeha). Trenér: Šmíd Radek

SK Tichá:

Pikulík – Balcárek, Sládeček (40. Svoboda), Kocián T. – Vrána (24. Závodný), Fajčák, Janáč, Kocián D., Kocián R. – Tománek M., Švrček O. Trenér: Kula Daniel

Branky: 3. Papřok Lukáš, 12. Vojvodík Dominik, 85. Vojvodík Dominik, 90. Řeha Filip - 53. Fajčák Daniel, 68. Švrček Ondřej

Žluté karty: Hill - Janáč

Rozhodčí: Seidler René - Hrňa Petr, Kaszper David

Diváci: 60

Stadion: Lískovec

Komentář

Velmi nešťastně skončil zápas Tiché v Lískovci. Tichavjané si na soupeřově hřišti vypracovali řadu šancí, podali velmi slušný výkon, přesto prohráli. Poté, co po gólech Daniela Fajčáka a Ondřeje Švrčka Tichá srovnala stav zápasu, na body to nestačilo. Lískovečtí díky dvěma trefám v poslední pětiminutovce obrátil výsledek utkání na svou stranu a zvítězil 4:2.

Ohlasy

RADEK ŠMÍD (Lískovec)"Dnešní utkání bylo první v nové sezóně. Museli jsme se vyrovnat s několika absencemi, ale nakonec jsme to zvládli. I když musíme říct, že to bylo těžké až do samého závěru utkání. Jsme za to rádi, že jsme vstoupili do nového ročníku vítězstvím."

SK Tichá:

DANIEL KULA (Tichá): "Před dnešním utkáním bylo v naší kabině hlavní téma, silné úvody utkání domácích a když to bylo ve 12.minutě 2:0, byla to pro mě těžká premiéra v B třídě.. Do toho jsme byli nuceni již v prvním poločase udělat vynucené dvě změny, čímž jsme si vybrali další možnosti střídání, což možná rozhodlo o průběhu poslední desetiminutovky zápasu. Ve druhé půli už jsme dominovali, jsem nadšen z výkonu, který jsme zde předvedli. Byl to mimořádný týmový výkon a výsledek utkání, aby odpovídal dění na hřišti měl být přesně opačný. Konečný stav je pro nás krutý. Výkonem, za což jsem velmi rád jsme si nasadili laťku vysoko a jsme povinni na to už v příštím zápase navázat a potěšit tak i těch šest věrných fans, kteří u toho byli dnes s námi."