Tentokrát to venku vyšlo: Tísek – Tichá 0:3!

CANIS I.B třída sk. D, 5.kolo.

FK Tísek:

Stanovský – Janošek, Koníček, Vrábel (54. Havlíček), Dobeš – Šebák, Kočner, Kubáček, Richter ( 71. Szczur) – Drga (17. Nikel), Nykš. Trenér: Szczur Petr

SK Tichá:

Pikulík – Kocián R., Balcárek, Sládeček (76. Závodný), Kocián T., – Fajčák, Kocián D., Svoboda – Tománek M. (81. Vrána), Houšťava (59. Skoupil), Švrček O. Trenér: Kula Daniel

Branky: 49. Kocián Dominik (pen.), 75. Sládeček Radim, 86. Švrček Ondřej

Rozhodčí: Matula Sebastián, Podracký Pavel, Poledník Radek. Delegát: Petroš Radim.

Diváci: 50

Stadion: Tísek

Komentář

Co se nepovedlo v prvním kole v Lískovci, vyšlo stoprocentně v Tísku. Tichá si na hřišti soupeře znovu vypracovala řadu šancí, v prvním poločase pálil v té největší Martin Tománek pouze do tyče Stanovského brány. Druhý poločas již góly přinesl, postupně se prosadili Dominik Kocián, Radim Sládeček a Ondřej Švrček. Zasloužené vítězství 3:0 znamená tři cenné body pro Tichavjany!

Utkání bylo anulováno. FK Tísek se odhlásil ze soutěže.
Více informací ZDE.

Ohlasy

FK Tísek:

DANIEL KULA (Tichá): "S ohledem na soupeře a částečně i vynuceně jsme udělali pár změn v sestavě. V prvním poločase mi chyběla větší koncentrace od nás, opět trápení v koncovce. Ve druhém poločase jsme k herní převaze konečně přidali i góly a zaslouženě vyhráli. Dnes bych chtěl vyzdvihnout defenzívu týmu a pogratulovat naší stálici mezi tyčemi Vlastovi Pikulíkovi k jeho jubilejní sté výhře v dresu Tiché."