CANIS I.B třída sk. D, 12.kolo.

TJ Spálov:

Martinovský – Palucha, Chuděj, Kostka, Ondřej – Pop P., Kiša, Pop K. – Mikuš, Fegler (42. Žaba), Šima

SK Tichá:

Pikulík – Závodný (85. Vrána), Balcárek, Kocián T., Kocián R. – Janáč, Tománek M., Kocián D. – Švrček O., Houšťava (90. Macura), Svoboda (78. Sládeček)

Branky: 32. Pop Karel  2. Švrček Ondřej, 37. Švrček Ondřej

Žluté karty: 17. Pop Patrik, 23. Chuděj Tadeáš, 90. Žába Martin - 37. a 78. Švrček Ondřej, 61. Kocián Dominik, 74. Závodný Jakub, 90. Houšťava David

Červené karty:
78. Švrček Ondřej

Rozhodčí:
 Podracký Pavel  Nitra Jakub, Stankov Patrik.

Diváci: 40

Stadion: Spálov

Komentář

Tichá veze ze Spálova tři body. Utkání, ve kterém bylo k vidění spoustu střetů, soubojů často na hraně fotbalových pravidel Tichavjané zvládli! Vítězství svěřenců trenéra Kuly zařídil dvěma góly kapitán Ondřej Švrček.

Ohlasy

TJ Spálov:

DANIEL KULA: "Utkání rozhodl náš výborný nástup, kdy už v první minutě Ondra Švrček obcházel v rohu šestnáctky brankáře, došlo ke střetu, který rozhodčí neposoudil jako penaltový. Z následného autu, kterým jsme se v přípravě více věnovali, posadil Roman Kocián míč na hlavu právě našemu kapitánovi a vedli jsme 0:1. Fotbal na úzkém hřišti byl plný střetů, hlavně ze strany domácích to bylo často za hranou, což odnesl krvavým šrámem na hlavě Dominik Kocián. Nicméně po delším ošetřování se vrátil na hřiště a podílel se tak i on na vybojovaném vítězství na půdě, kde se na jaře vyhrávat nebude, i proto jsem rád, že máme tohle utkání za sebou již nyní, a ještě k tomu s plným ziskem. Domácí odpověděli po půl hodině, kdy nás vykombinovali na pravé straně a přesnou střelou k tyči vyrovnali. Rozhodující gól, opět hlavou zařídil znovu Ondra Švrček, tentokrát po centru zleva a stanovil tak už v 37. minutě konečné skóre. Ve druhé půli jsme malinko ubrali na aktivitě směrem dopředu, a hlavně po vyloučení našeho kapitána nás soupeř mačkal k vlastní bráně, přesto kromě několika závarů a jedné nebezpečné střely zpoza šestnáctky si vyloženou šanci nevypracoval. Z naší strany vydřené vítězství, ovšem i s patřičnou fotbalovou kvalitou, a i přes inkasovanou branku, velmi jistou defenzívou."