CANIS I.B třída sk. D, 19.kolo.

FC Vlčovice-Mniší:

Štěpják (46. Motúz) – Růžička, Chytil (89. Vosmík), Lichnovský, Jalůvka, – Wolf (89. Muller), Marek (73. Harabiš M.), Štefek, Harabiš D. – Světlík (84. Socha), Polášek

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Sládeček (71. Závodný), Koicán R. – Kocián D., Fajčák, Svoboda – Tománek M. (78. Vrána), Švrček O., Houšťava (32. Skoupil)

Branky: 30. Polášek Lukáš, 54. Lichnovský Lukáš, 76. Chytil Petr  90. Svoboda Štěpán

Žluté karty: Marek, Polášek, Jalůvka  Houšťava, Závodný

Rozhodčí: Godfryd Vojtěch  Ražný Jan, Kubáček Vojtěch

Diváci: 130

Stadion: Vlčovice

Komentář

Porážka v derby ukončila devítizápasovou sérii neporazitelnosti výběru Daniela Kuly. Tiché se první jarní derby ve Vlčovicích nevydařilo. Mrzet ji můžou především nevyužité šance, kterých nebylo málo. Tichavjané prohrávali v první půli 1:0, ve druhém poločase dostali další dvě branky a už stačili jen Štěpánem Svobodou korigovat na konečných 3:1.

Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): Porážka mrzí, ale stojím za týmem. Takové zápasy zkrátka během sezóny přijdou a na nápravu máme ještě několik utkání. Za pár dnů nás čeká jeden, a doufám, že ne jediný vrchol sezóny a je třeba dnešek dostat rychle z nohou i hlav. Tímto zvu všechny fanoušky ve středu do Libhoště na okresní finále a těšíme se na vaší podporu."