Mendrek – Pavelec, Ledvoň, Kubásek, Jucha (82. Platoš) – Stonavský, Stýskala, Kopčo, Salava – Březina, Kurečka

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Sládeček, Švrček R. – Fajčák, Kocián D., Svoboda – Tománek M.(72. Vrána), Janáč (72. Švrček O.), Skoupil (59. Kocián R.)

Rozhodčí: Galásek Michal  Písečný Lukáš, Bartek Libor.

Diváci: 150

Stadion: Ostravice

Komentář

Tichá ve svém posledním venkovním zápase v této sezóně nezaváhala a zvítězila na Ostravici. Jedinou branku zápasu přinesla 57.minuta. Ukázkovou kombinaci zakončil z malého vápna Tomáš Janáč. Domácí mohli vyrovnat v samotném závěru, ale přímý kop Stýskaly skončil na tyči Pikulíkovy brány. Po devadesáti minutách tak platilo: Ostravice – Tichá 0:1.

Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): "Nepříznivá série žlutých dresů ukončena a my v kombinaci se sobotním výsledkem Kozlovic máme matchball. Na Ostravici jsme úvod utkání nechali domácím, kteří zejména po individuálních akcích rychlého Kopča několikrát zahrozili před naší bránou. Naštěstí nic neproměnili, my jsme si toho moc nevytvořili a když už zvonili tyče domácí svatyně, tak to bylo díky vlastním obráncům. Přesto v závěru poločasu ránu Janáče výborným zákrokem likvidoval Mendrek. Do druhé půle jsme nastoupili beze změn, přesto to byla jiná Tichá. Výrazně lepší pohyb a jiný styl hry otočil obraz utkání a korunovali jsme to vstřelenou brankou, když ještě před ní vytáhl dělovku D.Kociána z pod břevna domácí brankář. Další šance a náznaky slibných akcí jsme již nedotáhli a tak jsme trošku brzy začali hlídat hubený náskok. Málem se nám to pár minut před koncem nevyplatilo při Stýskalově ráně do břevna. Nyní již víme, že nás to do posledního kola posunulo na úplnou špici tabulky a máme tak závěr ve svých rukou. To znamená, udržet maximální koncentraci a vše podřídit duelu s Fryčovicemi."