Moják – Lýsek, Somr, Causidis Marián, Causidis Marek – Skotnica, Lisník (56. Pařenica), Stříž, Mandičak – Mitrenga, Březina

Pikulík – Bajer, Balcárek, Sládeček, Kocián T. – Kocián D. (82. Vrána), Fajčák, Svoboda – Skoupil (58. Tománek), Janáč (78. Houšťava), Kunčík

Branky: 87. Mitrenga Jan (pen.)  11. Mitrenga Jan (vl.), 26. Kocián Dominik

Čecháček Petr  Závodný Vít, Chýlek Martin

Diváci: 123

Stadion: Dobratice

Komentář

Co se nepovedlo v prvních třech venkovních zápasech, vyšlo stoprocentně v Dobraticích. Tichá si na hřišti soupeře znovu vypracovala řadu šancí, tentokrát je však proměnila a vyhrála. Výsledek Dobratice - Tichá 1:2 znamená tři cenné body pro Tichavjany!

Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): "Přes první gólovku domácích, musím říct, že měli vlažný vstup do utkání a my jsme toho hned dvakrát využili a konečně i s pomocí standartních situací. Tím nechci zlehčovat náš výkon, právě naopak. Měli jsme ještě v první půli několik příležitostí navýšit skóre a zaslouženě jsme vedli. Ve druhé půli jsme měli hru pod kontrolou, ale pojistku jsme nepřidali. Museli jsme čelit vyhrocenému závěru, když domácí nejprve proměnili pokutový kop a v nastavení nám ještě párkrát zatápěli před bránou Pikulíka. Zvládli jsme to a můžeme po zásluze slavit první body z hřiště soupeře, hráčům děkuji za výkon a samozřejmě fanouškům za podporu."