Foltyn – Sikora, Gatnar, Hoffmann, Pavlát – Ostáš, Filipek F., Filipek D., Zielonka – Kuljovský, Melichárek (20. Urban)

Srněnský – Kocián T., Balcárek, Kudýn, Švrček R. – Fajčák, Kocián D., Svoboda (72. Tománek) – Bajer, Švrček O. (85. Bartoš), Kunčík (58. Sládeček)

Branky: 23. Sikora Michal (pen.), 36. Urban Jakub  90. Bajer Lukáš

Leško Ondřej, Tobola Kamil (N)

Diváci: 68

Stadion: Petrovice u Karviné

Komentář

Poslední podzimní zápas I.A třídy sk.B se Tiché nepovedl. Tichavjané nenavázali na vítězství nad Jablunkovem a podlehli Lokomotivě Petrovice 2:1.

Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): "Jestli to dnes bylo o hlavě, myšleno, že jsme jako tým při pohledu do tabulky přijeli do Petrovic s tím, že nám spadnou tři body do klína, potom musím vzít vinu na sebe. Tento týden se již netrénovalo a příprava na zápas tak nebyla žádná. Zpětně to vidím jako velkou chybu. Soupeř již bez odstoupivšího trenéra, sestavu doplnil na jedenáct hráčů až po dvaceti minutách a ve zbytku zápasu už neměl nikoho na střídání.. Dnes je to opravdu pro nás potupná prohra. Na druhou stranu se opírali o výborný výkon zkušených obránců včetně exligového Hoffmanna a v první půli ukázali i do ofenzívy nějakou kvalitu. Náš výkon bohužel přesně zapadal do podzimního venkovního vystupování. Jeden z poločasů kde nechybí nasazení, vůle a spousta zakončení a potom poločas, kde jsme extrémně a nepochopitelně pasivní, jako by bez zájmu. Po zápase jsem ještě neviděl kluky v kabině takhle hodně dole, což mě mrzí, ale tím dokazují že jim není dnešek lhostejný."