9. kolo, sobota 03.10.2020, 15:30

SK TicháTJ Sokol Ostravice

1:2 (0:0)

SK Tichá:

Pikulík – Kocián R., Balcárek, Kocián T., Švrček R.( 82. Závodný) – Skoupil (54. Tománek M.), Kocián D., Janáč, Vrána – Švrček O., Houšťava

TJ Sokol Ostravice:

Astr – Pavelec, Jucha, Jandek, Indra – Jedlička, Stýskala, O. Stonavský (87. Kurečka), M. Stonavský, Hruška (82. Šigut) – Březina (46. Kubásek)

SK Tichá:

PETR KOBLOVSKÝ: "V prvním poločase jsme byli troufám si říct lepším celkem. Byli jsme hodně na míči, ale bohužel bez gólového efektu. Druhý poločas jsme začali dobře, brzy jsme dali vedoucí branku. Chvíli na to jsme mohli přidat další a byl by možná klid, jenomže vedení 1:0 jako by nás uspokojilo a my si mysleli, že to nějak „ukopem“. Soupeř převzal iniciativu a doslova pálil jednu šanci za duhou. Ostravice byla trpělivá a podařilo se ji vstřelit dvě branky a utkání otočit. Nejvíce mě mrzí to, že jsme se bohužel dostali už do takové fáze marodky (zraněných hráčů), že nejspíše nastane situace neodehraní příštího utkání ve Skotnici, bohužel."