Dva rozdílné poločasy: Raškovice – Tichá 6:3

TJ Pražmo - Raškovice:

Pešák – Birčák, Kulštejn (80. Adámek), Juřica (32. Preči), Vojkovský – Koloničný, Bednárek, Tobiáš (74. Žáček), Kožar – Kacíř, Janošec

SK Tichá:

Pikulík – Balcárek, Sládeček, Kudýn – Švrček R. (78. Skoupil), Kocián D., Fajčák, Svoboda, Kocián T. – Švrček O. (72. Tománek), Bajer (63. Kunčík)

Branky: 10. Vojkovský Adam, 49. Tobiáš Pavel, 56. Vojkovský Adam, 63. Kožar Ervin, 70. Janošec Ondřej, 86. Preči Ilir  11. Švrček Radim, 29. Bajer Lukáš, 40. Švrček Radim

Žluté karty: Kulštejn

Rozhodčí: Mitura Michal  Šištík Petr, Chýlek Martin.

Diváci: 125

Stadion: Raškovice

Komentář

Pátý zápas venku, čtvrtá porážka. Tichá neudržela v Raškovicích vedení a podlehla domácímu celku 6:3. Tichavjané však pomýšleli na tříbodový zisk, zvláště po první poločase, ve kterém vedli a spoustu dalších šancí neproměnili. Druhý poločas obraz hry úplně změnil, domácí Raškovice pěti góly otočily skóre na svou stranu.

Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): "První poločas, koncert v hlavní roli s Radimem Švrčkem a ještě s mnoha nevyužitými gólovkami. Ve druhém poločase totální kolaps.. Nedokážu to objektivně hodnotit a ani nechci, všichni to musíme rychle hodit za hlavu, aby z toho byly "jen" ztracené tři body a nepadla na nás deka, kterou si přeneseme do zbytku podzimu."