První remíza v soutěži: Tichá – Horní Suchá 0:0

Pikulík – Tuček, Kudýn, Balcárek, Kocián T. – Fajčák, Kocián D., Svoboda Š. – Kunčík, Švrček O. (70. Čuport), Tománek (62. Bajer)

Herdzina – Urbaník, Pietrasz, Kubját, Rychtařík (46. Ryt) – Štromp P. – Ševčík (75. Lukáš), Janovský, Stuchlík, Jurčák – Štromp J. (68. Kovács)

Žluté karty: Kudýn, Tuček, Bajer  Štromp

Rozhodčí: Levinger Milan – Priesol Daniel, Godfryd Jan

Diváci: 120

Stadion: Tichá

Komentář

Tichá bere z prvního domácího utkání na jaře bod za remízu s Horní Suchou. Utkání, které se hrálo na těžkém terénu nenabídlo divákům moc šancí. Domácí byli ke vstřelení gólu nejblíže v prvním poločase, přesněji po hlavičce Ondřeje Švrčka, která ale skončila nad bránou. Na druhé straně měli největší šanci hosté ve druhém poločase, a to když nebezpečnou střelu Janovského z hranice vápna vyrazil pohotovým zákrokem Pikulík na roh. Utkání už žádnou další příležitost nenabídlo a tak po devadesáti minutách platilo: Tichá - Horní Suchá 0:0.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Chtěli jsme vstoupit do sezóny nejlépe vítězstvím a s nulou vzadu. Podařilo se jen to druhé, ale i za to jsem rád. Bylo to takové klasické první jarní kolo. Nerozehranost byla patrná na obou soupeřích, brankáři měli jen minimum ostrých zákroků. Oba týmy se snažily rozhodnout z množství standartek, ale ani to se nepodařilo. Bezbranková remíza odpovídá dění na hřišti."