Další domácí triumf: Tichá - Dobratice 3:1

SK Tichá:

Pikulík – Tuček, Kudýn, Balcárek, Kocián T. – Svoboda, Kocián D. (83. Bartoš), Fajčák – Švrček R. (53. Tománek), Švrček O. (77. Čuport), Kunčík

TJ Dobratice:

Bocek – Kohut (76. Březina), Mitrenga, Causidis, Skotnica – Somr, Bařina (70. Pařenica), Šimeček, Kantor – Menšík, Mandičák

Branky: 59. Fajčák Daniel, 61. Fajčák Daniel, 90. Bartoš Patrik  90. Mandičak Jan (pen.)

Žluté karty: Mandičák, Pařenica

Rozhodčí: Petroš Radim  Podracký Pavel, Bartek Libor.

Diváci: 95

Stadion: Tichá

Komentář

Tichá zamrazila vývoz bodů z vlastního hřiště. Po vítězství nad Starým Městem zdolala v domácím prostředí i Dobratice a díky vítězství 3:1 zapsala do tabulky další tři body!

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Po hodně dietním prvním poločase, jsme něco málo změnili a druhá půle už byla více ke koukání. Do vedení jsme šli po šikovně zahrané standartce a o chvíli později si to náš kapitán Fajčák zopakoval a rozhodl o třech bodech. Závěr jsme si ovšem zkomplikovali. Podruhé v tomto týdnu inkasujeme z pokutového kopu, což mrzí, protože defenzíva působí na jaře velmi jistě a k čistému kontu bylo stejně jako v pondělí blízko. Závěrečný risk hostů potrestal třetím gólem a svým premiérovým Bartoš. Hráči mají mé uznání, nebylo jednoduché se opět po poháru nabudit na dnešního soupeře, ale zvládli jsme to i když se to nerodilo lehce."